UI Suite DSFR (1.0.0-beta2) - en to ug translation catalogue (12 entries)

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Type
ug: تىپى

en: Description
ug: بايانى

en: Homepage
ug: باش بەت

en: Name
ug: ئىسىم

en: Label
ug: بەلگە

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: Options
ug: تاللاشلار

en: System
ug: سېستىما

en: Close
ug: يېپىش

en: Next page
ug: كېيىنكى بەت

en: Previous page
ug: ئالدىنقى بەت
