UI Suite DSFR (1.0.0-beta3) - en to th translation catalogue (14 entries)

en: Type
th: ประเภท

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Homepage
th: หน้าหลัก

en: Search
th: ค้นหา

en: Field
th: ช่องรับข้อมูล

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: Menu
th: เมนู

en: Options
th: ตัวเลือก

en: System
th: ระบบ

en: Close
th: ปิด

en: Sidebar first
th: แถบข้างแรก

en: Sidebar second
th: แถบข้างที่สอง

en: Previous page
th: หน้าก่อนหน้า

en: First page
th: หน้าแรก
