UI Suite DSFR (1.0.4) - en to ms translation catalogue (16 entries)

en: Content
ms: Kandungan

en: Type
ms: Jenis

en: Description
ms: Huraian

en: Homepage
ms: Laman utama

en: Search
ms: Carian

en: Display settings
ms: Seting pameran

en: Name
ms: Nama

en: Default
ms: Lalai

en: Top
ms: Atas

en: Options
ms: Opsyen

en: Bottom
ms: Bawah

en: Footer
ms: Pengaki

en: Close
ms: Tutup

en: Color scheme
ms: Skim warna

en: Primary tabs
ms: Tab-tab utama

en: Secondary tabs
ms: Tab-tab sekunder
