UI Suite DSFR (1.0.4) - en to sr translation catalogue (12 entries)

en: Content
sr: Садржај

en: Type
sr: Tип

en: Description
sr: Опис

en: Search
sr: Претрага

en: Name
sr: Име

en: Label
sr: Ознака

en: Default
sr: Подразумевано

en: Menu
sr: Мени

en: Bottom
sr: Дно

en: Footer
sr: Подножје

en: Primary tabs
sr: Примарни табови

en: Secondary tabs
sr: Секундарни табови
