UI Suite DSFR (1.1.0-alpha2) - en to os translation catalogue (9 entries)

en: Content
os: Мидис

en: Type
os: Тип

en: Description
os: Афыст

en: Homepage
os: Хæдзарон фарс

en: Search
os: Агуырд

en: Name
os: Ном

en: Label
os: Нысан

en: Help
os: Æмбарынгæнæн

en: Default
os: Æнæивд
