UI Suite DSFR (1.1.0-beta2) - en to ur translation catalogue (10 entries)

en: Content
ur: متن

en: Type
ur: قِسم

en: Description
ur: وضاحت

en: Homepage
ur: آبائی صفحہ

en: Search
ur: تلاش

en: Container
ur: کنٹینر

en: Name
ur: نام

en: Label
ur: عنوان

en: Help
ur: مدد

en: Default
ur: طے شدہ
