UI Suite DSFR (1.1.0-rc1) - en to hy translation catalogue (16 entries)

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Type
hy: Տեսակ

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Homepage
hy: Գլխավոր էջ

en: Search
hy: Որոնել

en: Name
hy: Անուն

en: Label
hy: Պիտակ

en: Help
hy: Օգնություն

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Top
hy: Վերև

en: Menu
hy: Ընտրացանկ

en: Page title
hy: Էջի վերնագիր

en: Bottom
hy: Ներքև

en: Footer
hy: Էջի ներքևի հատված

en: Color scheme
hy: Գույնի սխեմա

en: Status messages
hy: Ստատուս հաղորդագրություններ
