UI Suite DSFR (1.14.0) - en to gu translation catalogue (11 entries)

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Description
gu: વર્ણન

en: Search
gu: શોધ

en: Name
gu: નામ

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Help
gu: મદદ

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: Page title
gu: પાનાનું શીર્ષક

en: Bottom
gu: નીચે

en: Close
gu: બંધ
