UI Suite DSFR (1.14.1) - en to be translation catalogue (22 entries)

en: Content
be: Змесціва

en: Type
be: Тып

en: Description
be: Апісанне

en: Homepage
be: Хатняя старонка

en: Search
be: Пошук

en: Container
be: Кантэйнер

en: Name
be: Імя

en: Label
be: Подпіс

en: Help
be: Дапамога

en: Default
be: Прадвызначана

en: Top
be: Верх

en: Menu
be: Меню

en: Page title
be: Загаловак старонкі

en: Bottom
be: Знізу

en: Footer
be: Ніжні калантытул

en: Color scheme
be: Схема колераў

en: Main navigation
be: Галоўная навігацыя

en: Primary tabs
be: Першасныя табы

en: Secondary tabs
be: Другасныя табы

en: Search form
be: Форма пошуку

en: Status messages
be: Паведамленні статусу

en: Main page content
be: Кантэнт галоўнай старонкі
