UI Suite DSFR (1.14.1) - en to bn translation catalogue (11 entries)

en: Content
bn: কনটেন্ট

en: Type
bn: টাইপ

en: Description
bn: বিবরণ

en: Homepage
bn: নীড়পাতা

en: Search
bn: অনুসন্ধান

en: Name
bn: নাম

en: Help
bn: সহায়তা

en: Default
bn: ডিফল্ট

en: Menu
bn: মেনু

en: Primary tabs
bn: প্রাথমিক ট্যাব

en: Search form
bn: অনুসন্ধান ফরম
