UI Suite DSFR (1.14.1) - en to cs translation catalogue (30 entries)

en: Content
cs: Obsah

en: Type
cs: Typ

en: Description
cs: Popis

en: Search
cs: Hledat

en: Container
cs: Kontejner

en: Name
cs: Jméno

en: Label
cs: Popisek

en: Help
cs: Nápověda

en: Default
cs: Výchozí

en: Top
cs: Nahoru

en: Page title
cs: Název stránky

en: Bottom
cs: Dole

en: Footer
cs: Patička

en: Example
cs: Příklad

en: Close
cs: Zavřít

en: Color scheme
cs: Barevné schéma

en: Next page
cs: Následující stránka

en: Main navigation
cs: Hlavní navigace

en: Primary tabs
cs: Hlavní záložky

en: Secondary tabs
cs: Sekundární záložky

en: Available components
cs: Dostupné komponenty

en: Search form
cs: Vyhledávání

en: Fluid
cs: Proměnlivá

en: Breadcrumbs
cs: Drobečková navigace

en: Status messages
cs: Stavové zprávy

en: Main page content
cs: Obsah hlavní stránky

en: Previous page
cs: Předchozí stránka

en: Last page
cs: Poslední stránka

en: Accept all
cs: Přijmout vše

en: Accept all cookies
cs: Přijmout všechny cookie
