UI Suite DSFR (1.14.1) - en to ku translation catalogue (18 entries)

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Type
ku: جۆر

en: Description
ku: دەربارە

en: Homepage
ku: ماڵپەڕ

en: Search
ku: گەڕان

en: Name
ku: ناو

en: Label
ku: پێناس

en: Help
ku: یارمەتی

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: Top
ku: سەرەوە

en: Menu
ku: پێڕست

en: Page title
ku: ناونیشانی په‌ڕه‌

en: Bottom
ku: ژێرەوە

en: Footer
ku: بەشی ژێرەوە

en: Color scheme
ku: نەخشەی ڕەنگ

en: Next page
ku: پەڕەی داهاتوو

en: Search form
ku: فۆرمی گەڕان

en: Main page content
ku: ناوەڕۆکی پەڕەی سەرەکی
