UI Suite DSFR (1.14.1) - en to pa translation catalogue (10 entries)

en: Content
pa: ਸਮੱਗਰੀ

en: Type
pa: ਕਿਸਮ

en: Description
pa: ਵੇਰਵਾ

en: Search
pa: ਲੱਭੋ

en: Name
pa: ਨਾਂ

en: Help
pa: ਮੱਦਦ

en: Default
pa: ਮੂਲ

en: Menu
pa: ਮੇਨੂ

en: Page title
pa: ਪੇਜ਼ ਟਾਈਟਲ

en: Search form
pa: ਖੋਜ ਫਾਰਮ
