UI Suite DSFR (1.14.2) - en to jv translation catalogue (19 entries)

en: Content
jv: Konten

en: Type
jv: Tipe

en: Description
jv: Katrangan

en: Homepage
jv: Kācā ngarep

en: Search
jv: Goléki

en: Container
jv: Kontainer

en: Name
jv: Jeneng

en: Label
jv: Judul

en: Help
jv: Pitulungan

en: Default
jv: Gawan

en: Top
jv: Ndhuwur

en: Page title
jv: Judhul kācā

en: Bottom
jv: Ngisor

en: Example
jv: Contoné

en: Color scheme
jv: Warna skema

en: Primary tabs
jv: Tab Primer

en: Secondary tabs
jv: Tab sékundér

en: Search form
jv: Form panggolèkan

en: Main page content
jv: Kācā utama konten
