UI Suite DSFR (1.14.2) - en to oc translation catalogue (24 entries)

en: Content
oc: Contengut

en: Type
oc: Tipe

en: Description
oc: Descripcion

en: Homepage
oc: Pagina d'acuèlh

en: Search
oc: Recercar

en: Name
oc: Nom

en: Label
oc: Etiqueta

en: Help
oc: Ajuda

en: Default
oc: Per defaut

en: Top
oc: Naut

en: Menu
oc: Menú

en: Page title
oc: Títol de la pagina

en: Bottom
oc: Bas

en: Footer
oc: Pè de pagina

en: Example
oc: Exemple

en: Close
oc: Tampar

en: Accept
oc: Acceptar

en: Color scheme
oc: Esquèma de couleurs

en: Primary tabs
oc: Onglets primaris

en: Secondary tabs
oc: Onglets segondaris

en: Search form
oc: Formulari de recèrca

en: Fluid
oc: Fluide

en: Status messages
oc: Messatges de statut

en: Main page content
oc: Contengut de la pagina principala
