UI Suite DSFR (1.14.2) - en to sq translation catalogue (12 entries)

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Type
sq: Lloji

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Search
sq: Kërko

en: Name
sq: Emri

en: Help
sq: Ndihmë

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: Menu
sq: Menuja

en: Page title
sq: Titulli i faqes

en: Footer
sq: Fund'faqe

en: Color scheme
sq: Skema e ngjyrave

en: Search form
sq: Formulari i kërkimit
