UI Suite DSFR feature (1.0.0-rc4) - en to id translation catalogue (9 entries)

en: Title
id: Judul

en: weight
id: bobot

en: Remove
id: Hapus

en: Display settings
id: Pengaturan tampilan

en: Weight
id: Bobot

en: Depth
id: Kedalaman

en: System
id: Sistem

en: Services
id: Layanan

en: Link title
id: Tautan judul
