UI Suite DSFR feature (1.0.0-rc5) - en to ro translation catalogue (10 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: weight
ro: greutate

en: Remove
ro: Elimină

en: Display settings
ro: Setări de afișare

en: Weight
ro: Greutate

en: Depth
ro: Adâncime

en: Menu
ro: Meniu

en: System
ro: Sistem

en: menu
ro: meniu

en: Services
ro: Servicii
