UI Suite DSFR feature (1.0.0-rc6) - en to bo translation catalogue (11 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Remove
bo: བསུབ་པ

en: Display settings
bo: འཆར་སྟངས་སྒྲིག་འགོད

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: Depth
bo: གཏིང་ཚད

en: Menu
bo: འདེམས་བྱང

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: System
bo: མ་ལག

en: menu
bo: འདེམས་བྱང

en: Services
bo: ཞབས་ཞུ

en: Link title
bo: ཁ་བྱང་དང་སྦྲེལ་བ
