UI Suite DSFR feature (1.0.0-rc6) - en to el translation catalogue (10 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: weight
el: βάρος

en: Remove
el: Αφαίρεση

en: Display settings
el: Ρυθμίσεις εμφάνισης

en: Weight
el: Βάρος

en: Depth
el: Βάθος

en: Menu
el: Μενού

en: System
el: Σύστημα

en: menu
el: μενού

en: Link title
el: Τίτλος συνδέσμου
