UI Suite DSFR feature (1.0.0-rc6) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: weight
gu: ક્રમ

en: Remove
gu: લોપ

en: Weight
gu: તરલતા

en: Depth
gu: ઊંડાઈ
