UI Suite Material (2.0.0-alpha1) - en to az translation catalogue (11 entries)

en: Content
az: Məzmun

en: Type
az: Növ

en: Description
az: İzahat

en: Name
az: Ad

en: Field
az: Sahə

en: Options
az: Seçimlər

en: Footer
az: Aşağı hissə

en: Skip to main content
az: Əsas kontentə keçin

en: Setting
az: Parametr

en: Primary tabs
az: Əsas tablar

en: Secondary tabs
az: İkinci dərəcəli nişanlar
