UI Suite Material (2.0.0-alpha1) - en to eo translation catalogue (9 entries)

en: Content
eo: Enhavo

en: Type
eo: Tipo

en: Description
eo: Priskribo

en: Name
eo: Nomo

en: Field
eo: Kampo

en: Label
eo: Etikedo.

en: Footer
eo: Piedlinio

en: Setting
eo: Agordo

en: You are here:
eo: Vi estas ĉi tie
