UI Suite Material (2.0.0-alpha1) - en to he translation catalogue (15 entries)

en: Content
he: תוכן

en: Type
he: סוג

en: Description
he: תיאור

en: Name
he: שם

en: Field
he: שדה

en: Label
he: תווית

en: Options
he: אפשרויות

en: Footer
he: כותרת תחתונה

en: Skip to main content
he: דילוג לתוכן העיקרי

en: Setting
he: הגדרות

en: Primary tabs
he: לשוניות ראשיות

en: Secondary tabs
he: לשוניות משניות

en: Sidebar first
he: עמודת צד ראשונה

en: You are here:
he: הנך נמצא כאן:

en: Sidebar second
he: עמודת צד שניה
