UI Suite Material (2.0.0-alpha1) - en to hr translation catalogue (13 entries)

en: Content
hr: Sadržaj

en: Type
hr: Vrsta

en: Description
hr: Opis

en: Name
hr: Naziv

en: Field
hr: Polje

en: Label
hr: Oznaka

en: Options
hr: Opcije

en: Footer
hr: Podnožje

en: Skip to main content
hr: Skoči na glavni sadržaj

en: Primary tabs
hr: Primarne oznake

en: Secondary tabs
hr: Sekundarne oznake

en: Sidebar first
hr: Prvi stupac

en: Sidebar second
hr: Drugi stupac
