UI Suite Material (2.0.0-alpha1) - en to jv translation catalogue (11 entries)

en: Content
jv: Konten

en: Type
jv: Tipe

en: Description
jv: Katrangan

en: Name
jv: Jeneng

en: Label
jv: Judul

en: Options
jv: Opsi

en: Skip to main content
jv: Liwati nang kontèn utama

en: Primary tabs
jv: Tab Primer

en: Secondary tabs
jv: Tab sékundér

en: Sidebar first
jv: Sidebar pertama

en: Sidebar second
jv: Sidebar keloro
