UI Suite Material (2.0.0-alpha1) - en to kk translation catalogue (9 entries)

en: Content
kk: Контент

en: Type
kk: Тип

en: Description
kk: Сипаттама

en: Name
kk: Аты

en: Field
kk: Өріс

en: Label
kk: Атауы

en: Footer
kk: Төменгі деректеме

en: Sidebar first
kk: Бірінші жақ тақтасы

en: Sidebar second
kk: Екінші жақ тақтасы
