UI Suite Material (2.0.0-alpha1) - en to km translation catalogue (13 entries)

en: Content
km: មាតិកា

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Field
km: វាល

en: Label
km: ស្លាក

en: Options
km: ជម្រើស

en: Footer
km: បាតកថា

en: Skip to main content
km: រំលង​​ទៅ​មាតិកា​សំខាន់​

en: Primary tabs
km: ផ្ទាំង​ចម្បង

en: Secondary tabs
km: ផ្ទាំង​រង

en: Sidebar first
km: របារ​ចំហៀង​មុន

en: Sidebar second
km: របារ​ចំហៀង​នៅ​ទីពីរ
