UI Suite Material (2.0.0-alpha2) - en to cs translation catalogue (15 entries)

en: Content
cs: Obsah

en: Type
cs: Typ

en: Description
cs: Popis

en: Name
cs: Jméno

en: Field
cs: Pole

en: Label
cs: Popisek

en: Options
cs: Možnosti

en: Footer
cs: Patička

en: Example
cs: Příklad

en: Skip to main content
cs: Přejít k hlavnímu obsahu

en: Setting
cs: Nastavení

en: Primary tabs
cs: Hlavní záložky

en: Secondary tabs
cs: Sekundární záložky

en: Sidebar first
cs: První postranní panel

en: Sidebar second
cs: Druhý postranní panel
