UI Suite Material (2.0.0-alpha2) - en to eu translation catalogue (14 entries)

en: Content
eu: Edukia

en: Type
eu: Mota

en: Description
eu: Azalpena

en: Name
eu: Izena

en: Field
eu: Eremua

en: Label
eu: Etiketa

en: Options
eu: Aukerak

en: Footer
eu: Orri-oina

en: Example
eu: Adibide

en: Setting
eu: Ezarpena

en: Primary tabs
eu: Atal primarioak

en: Secondary tabs
eu: Atal sekundarioak

en: Sidebar first
eu: Lehen Albo-zutabea

en: Sidebar second
eu: Bigarren Albo-zutabea
