UI Suite Material (2.0.0-alpha2) - en to ka translation catalogue (7 entries)

en: Content
ka: კონტენტი

en: Type
ka: ტიპი

en: Description
ka: აღწერა

en: Name
ka: სახელი

en: Field
ka: ველი

en: Label
ka: სათაური

en: Options
ka: პარამეტრები
