UI Suite Material (2.0.0-alpha2) - en to ku translation catalogue (10 entries)

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Type
ku: جۆر

en: Description
ku: دەربارە

en: Name
ku: ناو

en: Field
ku: خانە

en: Label
ku: پێناس

en: Footer
ku: بەشی ژێرەوە

en: Skip to main content
ku: بازبدە بۆ ناوەڕۆکی سەرەکی

en: Sidebar first
ku: لاپارچەی یەکەم

en: Sidebar second
ku: لاپارچەی دووەم
