UI Suite Material (2.0.0-alpha2) - en to mg translation catalogue (6 entries)

en: Content
mg: Lahatsoratra

en: Type
mg: Karazana

en: Description
mg: Andinindininy

en: Footer
mg: Tongo-pejy

en: Sidebar first
mg: Tsanganana volohany

en: Sidebar second
mg: Tsaganana faharoa
