UI Suite Material (2.0.0-alpha2) - en to te translation catalogue (7 entries)

en: Content
te: సారము

en: Type
te: రకం

en: Description
te: వివరణ

en: Name
te: పేరు

en: Field
te: ఖాళీ

en: Label
te: లేబుల్

en: Options
te: ఎంపికలు
