UI Suite Material (2.0.0-alpha2) - en to ug translation catalogue (6 entries)

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Type
ug: تىپى

en: Description
ug: بايانى

en: Name
ug: ئىسىم

en: Label
ug: بەلگە

en: Options
ug: تاللاشلار
