UI Suite Material (2.0.0-alpha3) - en to ast translation catalogue (8 entries)

en: Content
ast: Conteníu

en: Type
ast: Triba

en: Description
ast: Descripción

en: Name
ast: Nome

en: Field
ast: Campu

en: Label
ast: Etiqueta

en: Options
ast: Opciones

en: Footer
ast: Pie de páxina
