UI Suite Material (2.0.0-alpha3) - en to be translation catalogue (14 entries)

en: Content
be: Змесціва

en: Type
be: Тып

en: Description
be: Апісанне

en: Name
be: Імя

en: Field
be: Поле

en: Label
be: Подпіс

en: Options
be: Налады

en: Footer
be: Ніжні калантытул

en: Skip to main content
be: Перайсці да асноўнага змесціва

en: Setting
be: Налада

en: Primary tabs
be: Першасныя табы

en: Secondary tabs
be: Другасныя табы

en: Sidebar first
be: Бакавая панэль нумар адзін.

en: Sidebar second
be: Другі сайдбар
