UI Suite Material (2.0.0-alpha3) - en to bo translation catalogue (14 entries)

en: Content
bo: ནང་དོན

en: Type
bo: རིགས

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Name
bo: མིང

en: Field
bo: གནས་ཁོངས

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Options
bo: གདམ་ཚན

en: Footer
bo: ཤོག་མཇུག

en: Example
bo: དཔེར་ན།

en: Skip to main content
bo: ནང་དོན་གཙོ་བོའི་སྟེང་དུ་སྐྱོད་པ

en: Primary tabs
bo: རྩ་བའི་ཤོག་བྱང

en: Secondary tabs
bo: ཤོག་བྱང་ཕལ་བ

en: Sidebar first
bo: ཟུར་སྒྲོམ་དང་པོ

en: Sidebar second
bo: ཟུར་སྒྲོམ་གཉིས་པ
