UI Suite Material (2.0.0-alpha3) - en to gl translation catalogue (14 entries)

en: Content
gl: Contido

en: Type
gl: Tipo

en: Description
gl: Descrición

en: Name
gl: Nome

en: Field
gl: Campo

en: Label
gl: Etiqueta

en: Options
gl: Opcións

en: Footer
gl: Pé de páxina

en: Example
gl: Exemplo

en: Skip to main content
gl: Ir o contido principal

en: Primary tabs
gl: Lapelas principais

en: Secondary tabs
gl: Lapelas secundarias

en: Sidebar first
gl: Primeira barra lateral

en: Sidebar second
gl: Segunda barra lateral
