UI Suite Material (2.0.0-alpha3) - en to hy translation catalogue (9 entries)

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Type
hy: Տեսակ

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Name
hy: Անուն

en: Field
hy: Դաշտ

en: Label
hy: Պիտակ

en: Options
hy: Ընտրանքներ

en: Footer
hy: Էջի ներքևի հատված

en: Setting
hy: Կարգավորում
