UI Suite Material (2.0.0-alpha3) - en to lo translation catalogue (5 entries)

en: Content
lo: ເນື້ອໃນ

en: Footer
lo: ພາກສ່ວນດ້ານລຸ່ມ

en: Skip to main content
lo: ຂ້າມໄປຫາເນື້ອໃນຕົ້ນຕໍ

en: Sidebar first
lo: ພາກສ່ວນດ້ານຂ້າງທີ 1

en: Sidebar second
lo: ພາກສ່ວນດ້ານຂ້າງທີ 2
