UI Suite Material (2.0.0-alpha3) - en to mn translation catalogue (7 entries)

en: Content
mn: Агуулга

en: Type
mn: Төрөл

en: Description
mn: Тайлбар

en: Name
mn: Нэр

en: Field
mn: Талбар

en: Options
mn: Сонголтууд

en: Footer
mn: Хөлийн хэсэг
