UI Suite Material (2.0.0-alpha3) - en to mr translation catalogue (8 entries)

en: Content
mr: साहित्य

en: Type
mr: प्रकार

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Name
mr: नाव

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: Options
mr: विकल्प

en: Example
mr: उदाहरण

en: Setting
mr: सेटिंग्ज
