UI Suite Material (2.0.0-alpha3) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Type
sq: Lloji

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Name
sq: Emri

en: Footer
sq: Fund'faqe
