UI Suite Material (2.0.0-alpha3) - en to sr translation catalogue (9 entries)

en: Content
sr: Садржај

en: Type
sr: Tип

en: Description
sr: Опис

en: Name
sr: Име

en: Label
sr: Ознака

en: Footer
sr: Подножје

en: Setting
sr: Подешавање

en: Primary tabs
sr: Примарни табови

en: Secondary tabs
sr: Секундарни табови
