UI Suite Material (2.0.0-beta1) - en to af translation catalogue (8 entries)

en: Home
af: Tuis

en: Content
af: Inhoud

en: Type
af: Tipe

en: Description
af: Beskrywing

en: Name
af: Naam

en: Help
af: Hulp

en: Page title
af: Bladsytitel

en: Footer
af: Onderskrif
