UI Suite Material (2.0.0-beta1) - en to am translation catalogue (13 entries)

en: Home
am: ቤት

en: Content
am: ይዞታ

en: Type
am: ዓይነት

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Name
am: ስም

en: Label
am: መሰየሚያ

en: Help
am: እርዳታ

en: Page title
am: የገፅ ርዕስ

en: Footer
am: ግርጌ

en: Primary tabs
am: ቀዳሚ ትሮች

en: Secondary tabs
am: ሁለተኛ ትሮች

en: Status messages
am: የሁኔት መልዕክቶች

en: Main page content
am: የመነሻ ገጽ ይዘት
