UI Suite Material (2.0.0-beta1) - en to ar translation catalogue (15 entries)

en: Home
ar: الرئيسية

en: Content
ar: المحتوى

en: Type
ar: النوع

en: Description
ar: الوصف

en: Name
ar: الاسم

en: Label
ar: التسمية

en: Help
ar: المساعدة

en: Page title
ar: عنوان الصفحة

en: Footer
ar: التذييل

en: Skip to main content
ar: تجاوز إلى المحتوى الرئيسي

en: Primary tabs
ar: التبويبات الأساسية

en: Secondary tabs
ar: التبويبات الفرعية

en: Sidebar first
ar: العمود الجانبي الأول

en: Main page content
ar: محتوى الصفحة الرئيسية

en: Sidebar second
ar: الشريط الجانبي الثاني
