UI Suite Material (2.0.0-beta1) - en to bg translation catalogue (10 entries)

en: Home
bg: Каталог

en: Content
bg: Съдържание

en: Type
bg: Тип

en: Description
bg: Описание

en: Name
bg: Име

en: Label
bg: Заглавие

en: Help
bg: Справка

en: Page title
bg: Заглавие на страница

en: Footer
bg: Под черта

en: Skip to main content
bg: Премини към основното съдържание
