UI Suite Material (2.0.0-beta1) - en to bs translation catalogue (13 entries)

en: Home
bs: Početna

en: Content
bs: Sadržaj

en: Type
bs: Tip

en: Description
bs: Opis

en: Name
bs: Ime

en: Label
bs: Oznaka

en: Help
bs: Pomoć

en: Page title
bs: Naslov stranice

en: Primary tabs
bs: Primarni tabovi

en: Secondary tabs
bs: Sekundarni tabovi

en: Breadcrumbs
bs: Putanje (breadcrumbs)

en: Status messages
bs: Statusne poruke

en: Main page content
bs: Sadržaj glavne stranice
